Hovedmenu:

Prananadi Danmark


Gå til indhold

Healingscentre

Healingscentre i Danmark

Ønskes aftale om healing, kontakt da via telefon eller mail.

Telefon nr.:

Mail adresse:

Amager

51807359 / Saro Hierwagen

saro@prananadi.dk

Gentofte

81617651 / Anca Rohan

anca_vlada@yahoo.com

Greve

21462333 / Vic Weber Clausen

vic@prananadi.dk

Havdrup

29802267 / Laila Nielsen

familienbraun@yahoo.dk

Hjørring

20378555 / Sarah Jonsson

jonsson76@hotmail.com

København K

53534513 / Arvid Kring

arvid.kring@gmail.com

København K

40155659 / Bente Daugaard

prananadikbh@gmail.com

Langebæk

26286708 / Sanne Damore

sannedamore@hotmail.com

Nørlev

40240861 / Sarah Jonsson

jonsson76@hotmail.com

Ka

29801007 / Jeanette Sørensen

zarina9@hotmail.com

Odder

22315915 / Inunnguaq Rosing

inukrosing@gmail.com

Stenstrup

22537958 / Nikolaj Klima

nikolaj@prananadi.dk

Svendborg

20378555 / Sarah Jonsson

jonsson76@hotmail.com

Søllested

29801007 / Zarina Sørensen

zarina9@hotmail.com

Vester Skerninge

30245098 / Maria Solon

vester.solon@gmail.com


Retur til indhold | Retur til hovedmenu